Turu parimate omadustega kaitsemask Eesti tootjalt!

Mitmetes ärisektorites on maskide vajadus igapäevane ja elementaarne. Oma töötajate tervise huvides soovitame valida kõrgeima kvaliteediga kaitsemaskid, mis on toimiva ja garanteeritud kaitsega.

Uskuge, kaitsemaskil ja kaitsemaskil on vahe ja see algab väikestest detailidest – alates meditsiinilisekanga valikust, ninatraadi laiusest ja painduvusest, kõrva-aasade materjalist ning lõpetades maskivoltide asetuse ning maski laiusega. Softmed on pühendanud oma aega- ja teadmisi, et panna parimad omadused ühte maski ning saavutanud parimad tootmisseadistused ning säilitamistingimused.

Softmed maskid

Kui teie ettevõte hindab kõrgelt Eesti  oma tootmist, testitud kvaliteeti ja tarnekindlust, siis Softmed kaitsemaskid on õige valik.  Varuge kaitsemaske tootmisesse, abiruumidesse, poodidesse ja kontorisse – küsige julgelt hulgihinda sales@softmed.ee. Otse tehasest saab ka tehase hinnaga.

Hulgikogused algavad 3000 kaitsemaskist – see võib olla kombinatsioon nii N50 karpidest (50 maski/karbis) kui ka N10 karpidest (10 maski/karbis) ning anname tootjana endast parima, et võimalikele erisoovidele vastu tulla.

Meie kliendid

Keila haigla
Hiiumaa haigla
Jarvamaa haigla
Raplamaa haigla
Valga haigla